Abicosan - AFFINITY

Affinity

Jest to opatentowana, bezinwazyjna terapia regeneracyjna i przeciwzmarszczkowa. Zabieg wykorzystywany do spłycania zmarszczek, remodelingu, poprawy gęstości, i napięcia skóry. Świetnie sprawdza się również w spłycaniu blizn potrądzikowych, poprawia stan skóry w łuszczycy, wspomaga gojenie blizn i ran, również u cukrzyków. Stosowany w leczeniu nadpotliwości i przebarwień.

 

Urządzenie wtłacza w głąb skóry aktywny płyn podawany pod ciśnieniem przez cienki, jednorazowy aplikator. Ponieważ średnica strumienia substancji jest mniejsza niż średnica otworu pora, w momencie zrównania się osi strumienia cieczy z porcja płynu przelewana jest z aplikatora aparatu do pora i mieszka. Jest to całkowicie bezinwazyjna, bezpieczna metoda. Szabieg nie wymaga znieczulenia i żadnej rekonwalescencji.

 

Pierwszy efekt poprawy napięcia i rozświetlenia skóry jest widoczny po zabiegu. Lepsze rezultaty można dostrzec już kilka dni po zakończeniu pierwszego zabiegu, kiedy roztwory z utworzonych wewnątrz zbiorników zaczynają rozprzestrzeniać się we wszystkich warstwach skóry.
Proces regeneracyjny wymaga czasu dlatego znaczna poprawa będzie widoczna po 3-4 zabiegach wykonywanych raz w tygodniu/ raz na 2 tygodnie. Powtarzając regularnie zabiegi raz lub dwa razy w miesiącu, efekty można utrzymać przez czas nieokreślony. Zasada polega na tym, że młodsza skóra, która jest bardziej zwarta i elastyczna, sama poradzi sobie z objawami starzenia się.

 

Zabieg redukuje też nadpotliwość przez stymulacje uszkodzenia kanału gruczołu potowego. W zależności od przypadku efekty mogą utrzymywać się przez jeden, dwa miesiące po jednym zabiegu.

    Napisz do nas

    Zobacz inne zabiregi