Abicosan - RETIX C

Retix C

Jest to zabieg złuszczająco- regeneracyjny. Pierwsza część bazuje na składnikach antyoksydacyjnych. Druga – na masce z retinolem o stężeniu 4%.
Retinol przyśpiesza proces rogowacenia oraz warunkuje prawidłowy wzrost i różnicowanie się komórek nabłonkowych. Wpływa na głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do zwiększenia produkcji włókien kolagenu oraz, elastyny, jednocześnie odbudowując zniszczone włókna. Przywraca jędrność, napięcie i gęstość skóry. Składniki antyoksydacyjne to m.in. witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, delikatnie złuszczają i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów w skórze. Dodatkowo efektywnie wychwytują wolne rodniki i redukują wpływ UV na skórę, hamują procesy starzenia i łagodzą podrażnienia. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, niweluje niedoskonałości przywracając, młody wygląd skóry.

 

Dla kogo polecamy ten zabieg: osobom ze skórą dojrzałą, mającą zmarszczki i przebarwienia, szarą, matową i pozbawioną blasku.

 

Przeciwwskazania do zabiegu, to: uszkodzenia naskórka, świeże blizny, trądzik różowaty, alergie skórne, ostra faza AZS, nadwrażliwość na retinol, leczenie za pomocą wit A, dyskeratozy skóry (pęcherzyca, pemfigoid).

    Napisz do nas

    Zobacz inne zabiregi