Abicosan - WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM WOLUMETRIA TWARZY

Wypełnianie kwasem hialuronowym - wolumetria twrzy

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a usta tracą swoją objętość.
Za pomocą kwasu hialuronowego można dokonać modelowania twarzy, czyli poprawić kształt nas, brody czy policzków obywając sie ingerencji skalpela. Wypełniacze przeznaczone do wolumetrii są przede wszystkim bardziej gęste i plastyczne od innych preparatów z kwasem hialuronowym – W zabiegach wolumetrycznych stosuje się produkty odznaczające się większą dużą elastycznością i plastycznością.

Przed zabiegiem zbierany jest szczegółowy wywiad, który pozwala zmniejszyć ryzyko powikłań, dodatkowo przed zabiegiem miejsca iniekcji posmarowane zostają kremem znieczulającym, aby zmniejszyć dyskomfort. Zabieg wykonywany jest bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po zabiegu w miejscu iniekcji może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które znikają do 72h. Efekt jednorazowego zabiegu utrzymuje się ok. 6 miesięcy.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Choroby nowotworowe

Po zabiegu przez 12 h nie należny spożywać alkoholu. Do około 2 tygodni unikamy również saun, łaźni parowych czy solarium

    Napisz do nas

    Zobacz inne zabiregi