Abicosan - Depilacja laserowa Soprano Titanium – Fotoepilacja

Depilacja laserowa Soprano Titanium – Fotoepilacja

Depilacja laserowa Soprano Titanium – Fotoepilacja

Soprano Ice Titanium to laser do depilacji, który wykorzystuje Technologię 3D, czyli trzy najefektywniejsze długości lasera, dzięki czemu dociera do włosów mieszczących się na różnych głębokościach.
Diodowa (810 nm) skuteczna przy ciemnym i średnim owłosieniu.
Aleksandrytowa (755 nm) przeznaczona dla jasnych włosów i jasnej skóry.
Nd:Yag (1064 nm) – idealne rozwiązanie dla ciemniejszych fototypów.
Połączenie tych trzech technologii gwarantuje nam najwyższą skuteczność w laserowej redukcji owłosienia. Głowica lasera wysyła wiązkę światła na różne głębokości struktur w mieszku włosowym dlatego sama depilacja laserowa jest bardziej precyzyjna i może być stosowana przy każdym fototypie skóry.
Depilacja laserowa Soprano Ice Titanium charakteryzuje się nowoczesną techniką pracy SHR, która działa przez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury skutecznie niszczącej mieszki włosowe i zapobiega ich ponownemu wzrostowi, unikając jednocześnie uszkodzeń otaczających tkanek.
Urządzenie wyposażone jest w Głowicę Quattro 3D, która posiada spot zabiegowy o wielkości 4cm2, co przekłada się na możliwości szybkiego i precyzyjnego zabiegu na powierzchni skóry o wielkości nawet 600cm2 bez względu na fototyp skóry czy kolor włosa. Dodatkowo laser pozwala pracować w trybie In-Motion™ przez co zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przy ciągłym ruchu głowicy, gwarantującym pełne pokrycie depilowanego obszaru, co w porównaniu do innych technologii znacząco skraca czas trwania zabiegu i zapewnia komfort klientowi.
Niepodważalną zaletą urządzenia jest technologia ICE PLUS czyli ciągłe chłodzenie stykowe, które w sposób ciągły chłodzi skórę i ułatwia regulację temperatury. Zimna końcówka wykonana z szafiru przynosi odczucie chłodu i komfortu jednocześnie utrzymując ciepło w skórze właściwej gdzie mieszki włosowe poddawane są zabiegowi.
Połączenie technologii ICE PLUS™ oraz SHR™ sprawia, że laserowe usuwanie włosów wykonywane Soprano Titanium jest szybkie, niemalże bezbolesne i bardzo komfortowe.

    Napisz do nas

    Zobacz inne zabiregi